Dodany: 2014-12-02 14:54:13

 

Monitoring na parkingach Monitoring na parkingach sprawdza się zwłaszcza w przypadku galerii handlowych, hipermarketów, większych sklepów, gdzie często dochodzi do kolizji, stłuczek. Często sprawca rysuje nasz samochód, a następnie odjeżdża myśląc, że uniknie kary.

 

Wtedy właśnie warto odwołać się do zapisów, które rejestruje monitoring wrocław, ponieważ mogą one stanowić dowód w sprawie. Monitoring wrocław na parkingach nie raz już studził zapędy sprawców rys i wgnieceń na samochodach innych klientów sklepów, kiedy sprawca zorientuje się, że wszystko zostało zarejestrowane na kamerze będzie świadomy, że nie uniknie kary.

 

Jeśli zdarzy nam się, że po powrocie z zakupów zauważymy rysy na naszej karoserii – warto zwrócić się do ochrony sklepu z prośbą o udostępnienie nagrań, które zarejestrował monitoring wrocław. Warto się o nie postarać, ponieważ mogą stanowić bardzo dobry dowód. Niestety nie ma każdym parkingu jest zamontowana kamera, czasami też są to atrapy bądź urządzenia niesprawne, które w niczym nam nie pomogą..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Monitoring na parkingach
Nick: