Dodany: 2014-12-01 14:16:49

 

Monitoring w restauracjach Współczesne restauracje nieco straciły swój dyskretny urok, ponieważ w większości z nich zamontowany jest monitoring wrocław, który nie dość, że śledzi pracę kelnerów i kucharzy, to jeszcze może także obserwować zachowanie klientów. Firma ochroniarska może wtedy odpowiednio zareagować.

 

Oczywiście restauracje starają się umieszczać monitoring wrocław w taki sposób, żeby nie przeszkadzał on klientom, był jak najbardziej dyskretny i niewidoczny. Są to zazwyczaj półokrągłe kamery umieszczane na suficie, które pozwalają na wykonywanie obrotów, dokładne sprawdzanie co dzieje się na sali. Niektórzy klienci oburzają, inni są już do tego przyzwyczajeni, że kamery mogą śledzić ich ruchy.

 

Czy to na pewno zgodne z prawem? Jest to oczywiście prawnie dozwolone, żeby restauratorzy umieszczali w swoich lokalach kamery, podobnie jak w innych miejscach publicznych. Jeśli taka argumentacja nas nie przekonuje zawsze możemy zdecydować się na obiad w miejscu, gdzie monitoring wrocław nie występuje, chociaż coraz mniej jest już takich lokali.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Monitoring w restauracjach
Nick: