Dodany: 2014-12-01 13:10:35
 

Wady monitoringuRozwiązanie takie jak monitoring wrocław jest obecnie bardzo powszechne i konieczność jego zastosowania w przestrzeni publicznej nie budzi żadnych wątpliwości. Wiadomo, że w miejscach takich jak szkoły, place, główne ulice, ciemne i niebezpieczne parki, osiedla montowanie kamer monitoring wrocław jest po prostu konieczne w celu zapewnienia bezpieczeństwa obywateli i odstraszenia potencjalnych sprawców czynów zabronionych.

 

Co jednak z miejscami takimi jak biuro, miejsce pracy, gdzie również szefowie często decydują się na zamontowanie kamer monitoring wrocław? Tutaj instalowanie takich rozwiązań budzi na pewno ogromne wątpliwości, zwłaszcza ze strony pracowników, którzy nie bez powodu czują się w ten sposób inwigilowani, sprawdzani.

 

Czują, że pracodawca im nie ufa, skoro nawet w kuchni jest zamontowana kamera, śledząca ile czasu dana osoba spędza na jedzeniu swojego obiadu czy rozmowach z kolegami z pracy. Na pewno montowanie kamer ma za zadanie mobilizować i dyscyplinować pracowników, jednak często narzekają oni i twierdzą, że to ich dekoncentruje. To na pewno jest zdecydowana wada instalowania monitoringu w miejscu pracy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wady monitoringu
Nick: