Dodany: 2014-10-17 13:17:33

 

Wentylatory przemysłoweWentylatory przemysłowe to urządzenia, których zadaniem jest chłodzenie pomieszczeń na wielką skalę, na przykład hal fabrycznych lub innych tego typu miejsc, gdzie jednocześnie przebywa bardzo duże skupisko ludzi.

 

W odróżnieniu od urządzeń typu klimatyzacja lublin wentylatory przemysłowe mają inną budowę oraz większą moc. Najczęściej w zakładach pracy, fabrykach i innych podobnych miejscach możemy spotkać wentylatory przemysłowe promieniowe lub osiowe, ale istnieją również inne ich typy. Wyróżniamy więc wentylatory transportowe, modułowe, albo wykonane z tworzyw sztucznych.

 

W przypadku wielkich hal fabrycznych o wiele lepiej sprawdzają się urządzenia tego typu niż na przykład klimatyzacja lublin, która bardziej nadaje się do biur czy mieszkań prywatnych. Klimatyzacja lublin mogłaby po prostu okazać się mało wydajna w przypadku wielkich areałów, gdzie na co dzień pracuje duża liczba ludzi, a także bije ciepło od rozgrzanych maszyn, co dodatkowo potęguje wrażenie gorąca. W halach są również różnego rodzaju pyły, które trzeba usuwać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Wentylatory przemysłowe
Nick: