Dodany: 2014-10-16 10:38:21
 

Występowanie wodyMówi się, że tam gdzie występuje woda tam istnieje życie. I chociaż ziemia w większości składa się z wody, to jej występowanie drastycznie się kurczy. My żyjący w naszej szerokości geograficznej nie zawsze zdajemy sobie sprawę z tego jak rzadko spotykana bywa woda w innych rejonach świata i jak cennym jest zasobem naturalnym.

 

Żyjąc w wygodnych mieszkaniach uzywamy filtry woda do jej oczyszczenia, a przecież tak wielu mieszkańców naszego globu nie ma dostępue nie tylko do czystej, ale w ogóle jakiejkolwiek wody. W Afryce woda jest bardzo cennym dobrem. Nie zawsze do końca zdajemy sobie z tego sprawę i często wcale nie doceniamy tego, że woda płynie u nas w każdym kranie, na który możemy nałożyć filtry woda w celu jej dokładnego przefiltrowania.

 

Występowanie wody na ziemi wiąże się z wielkimi dysproporcjami, z jednej strony mamy kraje afrykańskie, gdzie czystej wody jest jak na lekarstwo, z drugiej zaś nowoczesne domy europejskie czy amerykańskie gdzie filtry woda są na porządku dziennym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Występowanie wody
Nick: